Авторська кухня

Авторська кухня

Відмінний кухар - це глибоко творча особистість, а це означає, що рамки, обмеження і канони щодо рецептури професіоналам кулінарного світу не завжди припадають до душі. Тому виникло поняття "авторська страва", а згодом і кухні загалом. Але щоб створити істинно унікальний шедевр кулінарії, додаванням до наявного рецепта нового компонента Ви не обмежитеся. Фірмова страва це та, яка:
1) приготована за рецептом, який має суттєві відмінності перед існуючою стравою;
2) має нову технологію з приготування;
3) мати приємний смак;
4) бути оригінально оформленою;
5) налічує поєднувані між собою інгредієнти.
Ключовою умовою досконалого результату є гармонія. Це тягне за собою те, що автору належить додати в рецептуру страви не просто родзинку, а вкласти в неї частинку своєї душі.
Безсумнівно, результат залежить від майстерності кухаря, мета якого полягає у створенні незвичайного з чогось звичайного. Ця справа вимагає не тільки багатого досвіду в кулінарній сфері, а й добре розвиненої фантазії та досконалого смаку. Тому господарі ресторанів влаштували справжнє полювання за висококваліфікованими кухарями, адже їм-то відомо, що заклади зі статусом авторської кухні коштують дорого. Потрапляючи в руки до майстра, стандартний набір продуктів легко перетворюється на вишукану страву, яка може здивувати клієнта своїм незвичайним поєднанням і яскравим смаковим відтінком.
Але просто винайти нову страву це мало. Щоб новинка почала "працювати" вона має завоювати прихильність відвідувачів закладу. Наприклад, за часів Радянського Союзу страва, перш ніж удостоїться звання авторської, повинна була отримати не тільки позитивні відгуки кулінарної комісії, а ще й ще хоча б протягом місяця мати попит серед відвідувачів. У наш час цю процедуру значно спрощено. Здається, якщо простіше, то це на краще, але й тут присутні свої особливості. Зараз абсолютно просто можна загубитися серед безлічі нових рецептів, набагато складніша справа з пошуком першоджерела того чи іншого творіння гастрономії. Вкрасти чужу ідею, і видати її як свою в наші дні стало звичайною справою. Але існують ще й ті заклади, які можуть продемонструвати креатив і якість у своїх кулінарних винаходах: це щось на кшталт капучино, приготованого з білих грибів, полунична лазанья або суфле з голуба з додаванням кольрабі. 

Відмінний кухар - це глибоко творча особистість, а це означає, що рамки, обмеження і канони щодо рецептури професіоналам кулінарного світу не завжди припадають до душі. Тому виникло поняття "авторська страва", а згодом і кухні загалом.

Читати докладніше

Ресторани

у яких подають страви Авторській кухні


Свіжі НовиниВсі
Читати всі новини

Залишіть свої дані для розсилки новин
Ім'я   заповніть поле

E-mail   
символи з картинки введено не правильно

Введіть послідовність символів
Підписатися