Паназіатська кухня

Паназіатська кухня

Поняття "паназіатська кухня" було придумано європейцями. Воно об'єднує в собі багато приголомшливих східних кухонь. Природно, кожна з них особлива, хоча спільного у них набагато більше. Але завдяки цьому паназіатська кухня дає змогу кухареві творити, фантазувати, і демонструвати свій талант і світогляд. Сьогодні багато страв азіатської кухні стали для нас не тільки знайомими, але й доступними та звичними. Наприклад, делікатесні суші можна спокійно скуштувати в ресторанах з японською та китайською кухнею. Через таке швидке поширення кордони Азії в цьому плані значно розширилися. Так і з'явилася цікава і вишукана паназіатська кухня, що містить у собі традиційні кухні Таїланду, В'єтнаму, Лаосу, Індонезії, Малайзії, Сінгапуру і Камбоджі. Цю кухню змінено й адаптовано під вподобання європейців. Вона активно просувається сучасними шеф-кухарями та рестораторами. Кожна страва має насичений гострий смак і апетитний аромат приправ, що й робить їх особливими. Як прянощі використовують корицю, коріандр, мускатний горіх, імбир і гвоздику.
Більшу частину страв готують на грилі або воці (глибокій посудині з широкими бортиками та випуклим дном, зовні схожій на пательню). Завдяки такій формі на ній можна швидко приготувати різні продукти. В одному й тому ж посуді їх варять, смажать, тушкують і роблять соусу (одна зі складових страв кухні), зберігаючи при цьому всі корисні властивості. Відвідавши майстер-класи можна побачити в руках кухарів зручний індукційний вок.
Весь Азіатський регіон унікальний достатком шикарних традиційних страв різних країн, проте кожна кухня має схожі риси та особливості, до яких відносять:


1. Незвичайні продукти поєднують особливим чином. Наприклад, кокосовий суп засмажується комахами в солодкуватому соусі. Процес приготування кожної зі страв має відбуватися відповідно до чітко поставленої інструкції. Усі продукти мають бути свіжими. Спеції та соуси збагачують готові смаколики широким спектром приємних ароматів.

2. Особливий спосіб приготування. Практично всі страви готують у воці на високій температурі. Процес займає кілька секунд, після чого кулінарний шедевр подається на стіл. Таким чином, зберігається природний і натуральний смак.

3. Красива й оригінальна подача. Усі приготовані страви подаються на стіл одночасно. Починати трапезу можна з будь-якої з них. 

Поняття "паназіатська кухня" було придумано європейцями. Воно об'єднує в собі багато приголомшливих східних кухонь. Природно, кожна з них особлива, хоча спільного у них набагато більше. Але завдяки цьому паназіатська кухня дає змогу кухареві творити, фантазувати, і демонструвати свій талант і світогляд.

Читати докладніше

Ресторани

у яких подають страви Паназіатській кухні


Свіжі НовиниВсі
Читати всі новини

Залишіть свої дані для розсилки новин
Ім'я   заповніть поле

E-mail   
символи з картинки введено не правильно

Введіть послідовність символів
Підписатися