Італійська кухня

Італійська кухня

Італія подарувала світові стільки всього значущого і цінного, як в історичному, так і в культурному плані, що було б просто дивно, якби в списку досягнень не значилася знаменита італійська кухня.
Італійська кухня різноманітна завдяки географічному положенню країни, а також багатому впливу інших народів у всі часи. Ще стародавні римляни-завойовники поверталися з перемогою, привносячи в рідну культуру багато нового. Кухня Італії гідна найвищих похвал. Сучасна італійська кухня об'єднує і змішує кулінарні традиції майже всіх частинок країни - це від самих Альп до Мессінської протоки, традиції Сардинії та Сицилії. Скрізь традиції розвивалися своєю чергою, але відбувався постійний обмін досвідом. Завдяки цьому було накопичено багатий практичний досвід.
Острівна і південна кухня Італії проста, але смачна: це риба і морепродукти, оливки і оливкова олія, спеції і трави. Звичайно, величезний вплив справила середземноморська кухня, але італійська помітно виділяється на загальному тлі. У стравах, приготованих по-сицилійськи, завжди буде багато маслин, помідорів і каперсів. Причина проста - в цьому регіоні добре ростуть ці продукти. У центральній частині Італії основний наголос робиться на м'ясо та овочі, оскільки в цих районах трапляються перепади температур, і людям потрібна їжа, яка допомагала б рятуватися від холоду і не об'їдатися в спеку. У цих краях можна спробувати справжні супи мінестроне, пасти аматрічана. У цих стравах відмінно відчуваються гострі приправи і тваринні жири. Північна Італія мають свою кухню, яка формувалася під впливом сусідніх народів - угорців, хорватів, австрійців. Тут вас з однаковою ймовірністю можуть нагодувати як ньоккі, так і ситним гуляшем. З Ломбардії та Лігурії надходять одні з найкращих продуктів - різотто, сири, копченості, солодощі, пасти, соус песто.
За назвами італійських страв легко здогадатися, де їх винайшли - назву страви часто придумували на честь рідного міста. Неаполітанська піца, соус болоньєзе, рис по-міланськи, сир пармезан - навряд чи в когось виникнуть питання, де варто шукати найтрадиційніший продукт. Але оливкова олія стала єдиним "сполучним елементом" - це єдиний інгредієнт, який використовується майже в будь-якій італійській страві, при цьому незалежно від того, де її приготовано.
Італійські ресторани в Києві. Замовити італійську їжу онлайн від Royal ServiceПознайомимо вас із найпопулярнішими італійськими ресторанами Києва, де ви можете скуштувати піцу, пасту, морепродукти, спагеті, різноманітні вина та багато іншого: BOCCACCIO, AROMA GIARDINO, BIGOLI, IL MOLINO, IL ПАТІО, QUANTO COSTA, TOSKANA, BOCCACCIO PIZZERIA, СПАГЕТТІ, ФЕЛЛІНІ, GUSTOSA, SORRENTO. 

Італія подарувала світові стільки всього значущого і цінного, як в історичному, так і в культурному плані, що було б просто дивно, якби в списку досягнень не значилася знаменита італійська кухня.

Читати докладніше

Ресторани

у яких подають страви Італійській кухні


Свіжі НовиниВсі
Читати всі новини

Залишіть свої дані для розсилки новин
Ім'я   заповніть поле

E-mail   
символи з картинки введено не правильно

Введіть послідовність символів
Підписатися