м.Київ, вул. Болсуновська, 13-15, 3 поверх IQ Business Center

РесторанCOIN (Закрыт)

Ресторан "COIN (Закрыт)"

 

COIN – ресторан, який вражає!

COIN - це не просто ресторан високої кухні. Це не тільки авторські страви, ідеальна винна карта і найкращий сервіс. Це неймовірна подорож, яка відкриває перед вами справжню колекцію вишуканих і витончених смаків. Кожне відвідування ресторану - це відкриття. Кожна страва - це шедевр. Відкрийте для себе новий світ. Відкрийте для себе COIN - ресторан, який вражає!

ОСНОВНА ЗАЛА
Головне в основній залі ресторану – її затишок для кожного гостя. Неважливо, чи йдеться про романтичний вечір, чи про великий корпоративний захід. Планування простору, освітлення і загальне інтер’єрне рішення дозволяють всього за декілька хвилин трансформувати ресторан в ідеальне місце для будь-якої святкової події. Основна зала об’єднана з відкритою суші-кухнею і баром. Все говорить про те, що головне в ресторані – тонкий, вишуканий смак.


ПРИВАТНА ЗАЛА
У ресторані розташована VIP-зала, облаштована за кращими європейськими зразками клубних кімнат. Спеціальне обслуговування, власні зручності та підвищена шумоізоляція створять ідеальні умови для відокремленого відпочинку компаніям до 20 персон.

ЛІТНЯ ТЕРАСА
З ресторану відкривається чудовий вид на зелені київські пагорби Ботанічного саду, вкриті пишними кронами дерев, і Батьківщину-мати. Це місце, віддалене від шуму і метушні великого міста, ідеальне рішення для літнього відпочинку найвищого ґатунку. При бажанні веранда може стати місцем для виїзної весільної церемонії або закритого вечора для своїх.


КУЛІНАРНИЙ ЦЕХ
У ресторані COIN готова страва - витвір мистецтва, а процес її приготування -унікальний! Гостей і шеф-кухаря поділяє тільки прозора панорамна стіна, за якою розгортається справжнє кулінарне дійство. Площа кулінарного цеху - понад 400 м² - показник кращих європейських ресторанів! Основні страви меню з азтіатскої та європейської кухні. Однак, ви не зустрінете тут класичних позицій, адже в кожній страві відчувається рука майстра і втілення його фантазій. Нам є чим пишатися і чим здивувати гостей!


СПЕЦІАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ
Загальна площа ресторану понад 1000 м² при тому, що кожен квадратний метр – це зона абсолютного комфорту, досконалого сервісу і високої кухні. Ресторан може обслуговувати як невеликі заходи, так і масштабні свята. В основній залі ресторану передбачена сцена з професійним звуковим та світловим обладнанням для виступу запрошених зірок і роботи ведучого. Окрему увагу варто приділити можливості поділу гостей за категоріями і створення для кожної з них окремої програми. Ми впевнені, що немає завдання, яке б ми не вирішили.
COIN – ресторан, який вражає!
Время работы: пн-вс: 12.00 - 22.00
+38 068 710-77-77
Напишите отзыв о ресторане "COIN (Закрыт)"
Имя   заполните поле

Отзыв   заполните поле
символы с картинки введено не верно

Введите последовательность символов
Оставить отзыв
Свежие НовостиВсе
Читать все новости

Оставьте свои данные для рассылки новостей
Имя   заполните поле

E-mail   
символы с картинки введено не верно

Введите последовательность символов
Подписаться