Американська кухня

Американська кухня

Американська кухня дуже різноманітна і цим вона завдячує впливу іммігрантів з Азії та Європи, африканців, індіанців. Тут є окремі регіони, в яких вплив на формування кухні було здійснено звичаями людей, які там живуть. Велика площа країни також впливає на різноманітність характеру американської кухні.
Нині ці страви доступні в будь-якій країні та дуже популярні. Американська кухня, перш за все, асоціюється зі швидким приготуванням. Ця кухня не завжди корисна і дуже калорійна. Те, як американці харчуються, вживають їжу і подають страви, пов'язують зі швидким і не зовсім корисним перекусом під час перерви, поза домом.
Від того, хто був предками американців, де вони живуть, від особистих уподобань залежить їхнє харчування. Популярними в південних штатах вважаються котлети, крабові супи, хліб і оладки з кукурудзяним борошном, свинячі реберця в соусі, стейк, смажена у фритюрниці курка. У північно-східних штатах популярними вважаються рибні страви, суп із морепродуктів, тушкована картопля з м'ясом і овочами, солонина з овочами. На Середньому Заході віддають перевагу печеній картоплі, стейку на грилі. Також дуже поширеними є італійські страви - равіолі та піца. Шоколадний торт - це найпопулярніший десерт. Вплив мексиканської кухні було відзначено в Південно-Західних штатах. Такі страви, як чилі, буріто, такос, можна віднести до американських страв. Дуже популярні також салати. Цезар із соусом вінегрет і римським салатом - найвідоміший, салат Шефа з круто звареним яйцем і овочами, салат із моркви та капусти Коулслоу, салат із яблуками, селерою і горіхами Волдорф - Асторія. Для того, щоб втілити в життя рецепти здорових страв, які мають багату харчову цінність, водночас завжди пам'ятаючи про те, що їжа - це, насправді, мистецтво, якому потрібно приділити багато сил і часу, потрібно дуже постаратися.
Лід для напоїв використовують практично скрізь. У кожному ресторані льодом наповнюють склянку з напоєм. Майже у всіх домашніх холодильниках є пристрої для виготовлення льоду. Дуже популярними зараз стали салати із зелені, як складні, які складаються з великої кількості інгредієнтів, так і прості, що складаються з помідорів та огірків. Звичайно ж, варто згадати про традиційну вечерю на день Подяки. Майже в кожній родині цього дня стіл прикрашають запеченою індичкою. 

Американська кухня дуже різноманітна і цим вона завдячує впливу іммігрантів з Азії та Європи, африканців, індіанців. Тут є окремі регіони, в яких вплив на формування кухні було здійснено звичаями людей, які там живуть.

Читати докладніше

Ресторани

у яких подають страви Американській кухні


Свіжі НовиниВсі
Читати всі новини

Залишіть свої дані для розсилки новин
Ім'я   заповніть поле

E-mail   
символи з картинки введено не правильно

Введіть послідовність символів
Підписатися