Кондитерська кухня

Кондитерська кухня

Тістечка, торти, печиво, рогалики та пиріжки з ягодами - це радість не тільки для дітей, а й для дорослих.  Широкий асортимент солодощів приваблює своїм ідеальним зовнішнім виглядом і приголомшливим смаком.
Навіть наші далекі предки обожнювали поласувати солоденьким. Але на той час у них були лише фрукти, які вони засушували і мед. Так було до XI століття, поки хрестоносці, що йшли з походу, не привезли цукрову тростину. Згодом з неї навчилися добувати цукор, але його виходило зовсім мало, а коштував він дуже дорого.
Через це в Середні віки насолоджуватися солодощами могли лише багаті та заможні люди. На щастя, у XVIII столітті в Європі вперше вивели цукровий буряк і стали з нього добувати цукор. Ціна на цей продукт значно знизилася, після чого стало стрімко розвиватися кондитерське мистецтво. Саме тоді з'явилася ідея збивати яєчні білки з цукром, намазувати ним бісквітні коржі. Також у цей період навчилися робити повітряний і ніжний заварний крем.


Солодка і рум'яна випічка з'явилася на багато пізніше. У Стародавньому Римі, Єгипті та Греції вміли випікати солодкий хліб. У тісто для нього додавали мед і молоко. Перші вироби з цукру з'явилися в V столітті нашої ери. Саме тоді цукор стали завозити в Індію та Персію. Спочатку солодкий хліб використовували в ритуалах і обрядах і готували тільки на свята. Перші рецепти солодкої випічки істотно відрізнялися від сучасних, оскільки звична для нас випічка з'явилася порівняно недавно. Тільки в XVIII столітті люди навчилися виготовляти біле пшеничне борошно, завдяки чому ми можемо насолоджуватися смаколиками практично щодня. XIX століття стало ерою красивої, смачної і приголомшливої випічки. Кондитери стали винаходити нові вишукані рецепти, які можна спокійно приготувати в домашніх умовах.


Історичні факти про кулінарію стверджують те, що слово "випічка" було придумано кухарем Марі-Антуаном Карем. Він працював при дворі Олександра I і часто балував його пирогами, тортами та іншими стравами.
Тісто для випічки може бути як прісним, так і дріжджовим. До першої групи відносять такі види, як заварне, бісквітне, листкове, пісочне і повітряне. Дріжджове ділитися на здобне, просте і листкове.
Як начинку для печених виробів можна використовувати різні продукти. Фрукти, ягоди, сир тощо чудово поєднуються з будь-яким видом тіста. Такі смаколики як торти, тістечка, печиво та рулети просочують сиропами та начиняють кремами, варенням, згущеним молоком чи повидлом і прикрашають на свій смак. 

Тістечка, торти, печиво, рогалики та пиріжки з ягодами - це радість не тільки для дітей, а й для дорослих.  Широкий асортимент солодощів приваблює своїм ідеальним зовнішнім виглядом і приголомшливим смаком.

Читати докладніше

Ресторани

у яких подають страви Кондитерській кухні


Свіжі НовиниВсі
Читати всі новини

Залишіть свої дані для розсилки новин
Ім'я   заповніть поле

E-mail   
символи з картинки введено не правильно

Введіть послідовність символів
Підписатися