Азіатська кухня

Азіатська кухня

Сьогодні особливою популярністю користуються різні страви традиційної азіатської кухні, яка об'єднала в собі японську, корейську, в'єтнамську, китайську та інші приголомшливі кухні за схожими тенденціями. Кожна з них варта уваги, бо сповнена різноманітних і смачних страв.
Азіати настільки релігійні, що вважають їжу необхідною не тільки для тіла, але і його внутрішньої складової - душі. Саме тому багато часу йде на гарне оформлення і правильну подачу. Навіть створення нарізки з риби та фруктів схоже на мистецтво.
Основним продуктом, який часто використовується в багатьох стравах, є рис різних сортів. Наприклад, для тайця це слово в перекладі означає - їжа. Корейський стіл також не обходиться без білого зерна. У них рис подають кожному, хто сидить за столом, у спеціальних чашечках, решта страв перебувають у самому центрі столу і вживаються за бажанням. Навіть дуже смачні дитячі ласощі в азіатській кухні готуються з цієї крупи і мають ніжний, солодкуватий смак.
На другому місці за частотою використання - овочі та локшина, яку пасерують, смажать і додають у супи. Напевно ви не раз чули про таку вельми поширену страву як локшина по-грузинськи. Її обсмажують на сковороді в розтопленому вершковому маслі до коричневого кольору, після чого заливають рідиною і готують на сильному вогні протягом 5 хвилин. Цей простий рецепт можна зустріти на вулицях Таїланду. У Китаї локшину в рецептах використовують протягом двох тисячоліть.
Корисні, красиві, яскраві та соковиті овочі входять до 1/3 частини специфічної азіатської кухні. З їхнім використанням можна приготувати ситні й оригінальні страви, насичені вуглеводами та вітамінами. Саме тому тутешній народ рідше хворіє і не страждає від ожиріння.
Багаті йодом і різними мікроелементами морепродукти є складовими величезної кількості смаколиків японської, корейської та китайської кухонь. В Японії люди вважають за краще вживати в їжу сиру або приготовану на пару рибу, втім, як і в багатьох інших країнах південно-східної Азії. Омари, креветки, мідії, краби подаються в напівсирому вигляді з соусами.
М'ясо азіати вживають значно рідше за європейців. Такі смакові відмінності пов'язані з регіональними особливостями та величезною кількістю не менш корисної рослинної їжі.
Також велика кількість ароматних і специфічних соусів, приправ і спецій допомагають азіатським кухарям надати страві пікантності.  

Сьогодні особливою популярністю користуються різні страви традиційної азіатської кухні, яка об'єднала в собі японську, корейську, в'єтнамську, китайську та інші приголомшливі кухні за схожими тенденціями. Кожна з них варта уваги, оскільки сповнена різноманітних і смачних страв.

Читати докладніше

Ресторани

у яких подають страви Азіатській кухні


Свіжі НовиниВсі
Читати всі новини

Залишіть свої дані для розсилки новин
Ім'я   заповніть поле

E-mail   
символи з картинки введено не правильно

Введіть послідовність символів
Підписатися