Киев, ул. Пушкинская, 19 А

РесторанКОЗАЦЬКА ГРАМОТА

Ресторан "КОЗАЦЬКА ГРАМОТА"

Тут дівчата – справні, страви – справжні, а ціни для кишені, що масло для млинця. Одразу з порога пишна Солоха привітає та дасть коня прив’язати, а тим, хто піший – черв’ячка заморити.

 А черв’ячків у «Козацькій грамоті» морять, як Котигорошко змія боре, по-чоловічому – спітнілою чарочкою домашньої хріновушки чи журавлинки з хрумким огірочком і тертою з часничком та салом хліба скибочкою. У якого ж козака до ложки не лежить рука? А душа – до шмата сала, скибочки якого тоненькі, мов дівочий стан, та перчені, наче козацька вдача? Увечері ж товариство вимагає пошани, яка смачною підчеревиною з часничком змащується та льодяною чарочкою здобрюється. А тому, після справ чи поміж ними, або навіть задля того, щоб по рукам вигідно вдарити – ласкаво просимо шановне панство до «Козацької грамоти». 

 А далі – до шинка із барною стійкою, де шинкар вправно керує, а щебетливі офіціантки, наче синички, швидко обслугують. Або ж у простору світлицю, де і великий бенкет можна, і кулаком по столу у запалі, і пісню в зненацькому пориві – чом би й ні! Тут домашній затишок української хати розгортає обійми, але не заважає суворій чоловічий січовій романтиці. Тому одна частина зали оздоблена домашніми глечиками, старовинними іконами та рушниками. Інша ж вбрана портретами гетьманства.

 В ошатному меню – страви і для козацького гурту, що під гарний напій та настрій ладний цілого кабанчика з’їсти: великі пательні з наїдками – м’ясом смаженим, картоплею запеченою та капусточкою, тарілки з хрумкими огірочками, домашніми помідорчиками соленими та часничком моченим, гриби які забажаєте, багато різновидів сала, риби скільки очі осягнути здатні. А для витончених панянок – страви, щоб їх їсти і після шести: рибка парова, «Цезар» справжній, телятинка ніжна та зелень свіжа. Але коли ви догортаєте до сторінки з пирогами, то забудете про усе на світі. Залишаться лише ці налиті сонцем та золотом духмяні та гарячі паляниці та пиріжечки, великі пироги з начинками та маленькі на один зуб.

 Звісно, під них не похилити чарочку перцівки, хріновушки чи рідного українського пива – гріх, за таке справжніх козаків на Січі сікли, і правильно робили. Адже брататися та громади не цуратися – це те, чім сповнена «Козацька грамота». Тут справжнє козацьке завзяття – просте і в водночас рідне, доповнене маминою кухнею, дівочою вродою та колоритом справжнього українського шинка.  Тип:             Ресторан, Банкетный зал, Со скидкой

Время работы: Будние: с 10:00 до 23:00; выходные: с 12:00 до последнего гостя
kozatska-gramota.com.ua +38 044 235-52-55; +38 096 019-19-19
Напишите отзыв о ресторане "КОЗАЦЬКА ГРАМОТА"
Имя   заполните поле

Отзыв   заполните поле
символы с картинки введено не верно

Введите последовательность символов
Оставить отзыв
Свежие НовостиВсе
Читать все новости

Оставьте свои данные для рассылки новостей
Имя   заполните поле

E-mail   
символы с картинки введено не верно

Введите последовательность символов
Подписаться